Beauty zone studio & school by Kviatkovska Natalia sp. z o.o.

Beauty zone SHOP / Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Beauty Zone Shop to miejsce, w którym profesjonalizm spotyka się ze światem piękna. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu salonów kosmetycznych w wysokiej jakości produkty, takie jak m.in. kosmetyki do stylizacji brwi i paznokci oraz urządzenia do depilacji. Tworzymy unikalną przestrzeń dla specjalistów beauty, dostarczając nie tylko najlepsze hybrydowe lakiery do paznokci czy woski do depilacji, ale także umożliwiając zakup sprzętu do dezynfekcji i sterylizacji, a nawet mebli salonowych. Nasza oferta obejmuje również artykuły jednorazowe, bazy hybrydowe, fartuszki i torby do sterylizacji. Odkryj pełen spectrum możliwości w Beauty Zone Shop, Twojej hurtowni kosmetycznej online. Zadbaj o piękno swojego salonu i swoich klientów, wybierając najlepsze produkty na rynku.
Kosmetyki do salonu kosmetycznego

Beauty zone studio & school by Kviatkovska Natalia sp. z o.o.
Strachowskiego 22a
dolnośląskie